Пропаганда на новому рівні: окупанти "винайшли" метод видавати трупи своїх військових на Кремінському напрямку за муляжі

З огляду на величезні втрати росіян на Кремінському напрямку на Луганщині російська пропаганда знайшла новий метод їх приховувати: трупи росіян, які потрапляють на відео, почали видавати за "муляжі", нібито завезені до Кремінського лісу українськими військовими. Пропагандистську інформацію окупанти вклали у вуста топ-кадирівця Апти Алаудінова - командира "Ахмата", заступника начальника головного управління з військово-політичної роботи міноборони РФ. Відповідний ролик розмістили пропагандистські ЗМІ 25 травня.

"Бійці групи "Аїда" спецпризначенців "Ахмат" знайшли в Серебрянському лісництві на кременській ділянці фронту на українських позиціях "студію" для зйомки фейків про успіхи ЗСУ... В опорному пункті були муляжі тіл військовослужбовців у російській формі, фрагменти російської екіпіровки, фарби, що імітують кров, та інший реквізит", - ідеться в повідомленні.

"Кароче, є окоп із муляжами трупів! Це муляжі, зрозумів!" - збуджено говорить за кадром голос кадироиця, обличчя якого приховано.

Алаудінов тим часом розповідає пропагандистам подробиці про "студію з муляжами".

Раніше було опубліковано відео з відбитих позиції окупантів на території Серебрянського лісництва в Луганській області.

Раніше також повідомлялося, що ЗСУ поліпшили тактичне становище в районі Серебрянського лісництва на Луганщині, і що над Серебрянським лісництвом на Луганщині встановили український прапор за 80 метрів від позицій ворога.

Щодо Апти Алаудінова, колишнього секретаря Радбезу Чечні Алаудінова, який командував "Ахматом" у Кремінній, Рубіжному та Сєвєродонецьку, - повідомлялося, що СБУ оголосила його в розшук. Алаудінова обвинувачують у вчиненні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України, на порушення порядку, встановленого Конституцією України, за попередньою змовою групою осіб, що призвели до загибелі людей та інших тяжких наслідків (ч. 3 ст. 110), та у здійсненні пособництва у веденні агресивної війни (ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437 Кримінального кодексу України)

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті