ЗСУ покращили тактичне становище в районі Серебрянського лісництва на Луганщині

Силам оборони України вдалося покращити своє тактичне становище в районі Серебрянського лісництва у Луганськвій області на Лиманському напрямку. Про це повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) "Хортиця" підполковник Назар Волошин у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" 2 травня.

"У районі Серебрянського лісництва, на Лиманському напрямку, Силам оборони України вдалося покращити своє тактичне становище", - цитуються слова Волошина.

Щодо ситуації на Куп'янському напрямку - він зазначив, що ворог останнім часом там "зарухався", проте російські окупанти не проводять таких активних штурмових дій, як на сусідніх напрямках.

"На цьому напрямку наші захисники фіксують ворожу активність російської армії, окупанти підтягують особовий склад, боєкомплект, військову техніку. Надзвичайної активності ворога в цій смузі відповідальності немає", - повідомив Волошин.

Зокрема, противник завдає артилерійських та мінометних ударів по населених пунктах неподалік лінії зіткнення й проводить авіарозвідку.

"Є ймовірність така, що дії ворога свідчать про те, що він свої спроби та наміри щодо захоплення населених пунктів навколо Куп'янська і самого міста не полишив", - наголосив також речник ОСУВ "Хортиця".

Раніше повідомлялось, що над Серебрянським лісництвом на Луганщині встановили український прапор за 80 метрів від позицій ворога.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті