Над Серебрянським лісництвом на Луганщині встановили український прапор за 80 метрів від позицій ворога

За 80 метрів від позицій ворога на території Серебрянського лісництва в Луганській області у сірій зоні бійці 1-ї БрОП НГУ "Буревій" встановили український прапор 18 березня. Відповідне відео розмістив канал DeepState 20 березня.

"Бійці 1-ї БрОП "Буревій" поділилися кадрами підняття національного прапору у Серебрянському лісництві. 18-го березня бійці 4-го батальйону "Хорив" 1-ї БрОП НГУ "Буревій" здійняли український стяг над знівеченим Серебрянським лісом. Прапор був установлений в сірій зоні за 80 метрів від ворога", - сказано в повідомленні.

На кадрах можна побачити, в яких умовах ведуться бойові дії та як виглядають залишки колись гарного соснового лісу. 

"Не тільки піхота, техніка та артилерія дошкуляє, а й кляті КАБи", - зазначається в повідомленні. 

Підкреслюється, що дане відео є нагадуванням іншим побратимам, що боротьба триває і моральний дух українського воїна не можна зламати.

Раніше повідомлялось, що росіяни за допомогою авіації штурмували Серебрянське лісництво й Новоєгорівку на Луганщині.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті