Пожежники на Донеччині через зруйновані водогони беруть воду з річок і озер - ДСНС

У Донецькій області через зруйновані водогони у результаті ворожих обстрілів наразі пожежники роблять забір води з відкритих природних джерел – річок, озер, ставків. Про це сказав начальник відділу пожежної безпеки Управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Донецькій області Кирило Кравченко на брифінгу, - повідомляє Укрінформ.

«Якщо розглядати протипожежне водопостачання в прифронтових населених пунктах, то у зв'язку із обстрілами та руйнуваннями водогонів ситуація дуже складна. На сьогоднішній момент нашими підрозділами здійснюється забір води з відкритих вододжерел. Тобто це якісь річки, ставки, озера», - сказав Кравченко.

Він додав, що є обладнані спеціальні під'їзди до цих вододжерел, і заправка автомобілів водою відбувається безпосередньо з водоймища.

На питання, у якому стані в регіоні зараз знаходяться пожежні гідранти, Кравченко відповів: «Якщо розглядати пожежні гідранти в межах всієї Донецької області, то в принципі на сьогоднішній день ситуація задовільна».

Як повідомлялося, Донеччина постійно перебуває під обстрілами російських військ, щодня ворог убиває та травмує цивільних жителів, руйнує інфраструктурні об'єкти. Після обстрілів часто відбуваються займання і пожежі будівель, які самовіддано гасять пожежники ДСНС.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
15.10.2025
11:40

«Якщо звільнимо Миколаїв і Одесу, можна вважати, що ми безповоротно переможемо НАТО». Російські ЗМІ про Україну

...Передача Києву «Томагавків» «малоймовірна, а всі розмови і заяви на цю тему робляться насамперед для тиску на Росію і світову спільноту».
Країна
14.10.2025
10:58

Павло Лакійчук: Літній наступ провалився, але Росія готує нову кампанію, ворог не відмовився від планів захопити весь Донбас

Герасімову довелося переплановувати операцію. Саме про це він і говорив, коли його випустили на телевізор: "Ми будемо продовжувати осінній наступ". Тобто планується нова операція, визначаються ресурси, і вона реалізується.
Донбас
12.10.2025
19:12

Педагогіка особливого призначення. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Як відомо, в «молодих республіках» вічне свято: день прапора, день Росії, день «референдуму»... Минулого тижня місцеві ЗМІ активно відгукнулися на день народження російського диктатора і на справді значуще свято - День вчителя. Надто солодкий потік...
Всі статті