Пожежники на Донеччині через зруйновані водогони беруть воду з річок і озер - ДСНС

У Донецькій області через зруйновані водогони у результаті ворожих обстрілів наразі пожежники роблять забір води з відкритих природних джерел – річок, озер, ставків. Про це сказав начальник відділу пожежної безпеки Управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Донецькій області Кирило Кравченко на брифінгу, - повідомляє Укрінформ.

«Якщо розглядати протипожежне водопостачання в прифронтових населених пунктах, то у зв'язку із обстрілами та руйнуваннями водогонів ситуація дуже складна. На сьогоднішній момент нашими підрозділами здійснюється забір води з відкритих вододжерел. Тобто це якісь річки, ставки, озера», - сказав Кравченко.

Він додав, що є обладнані спеціальні під'їзди до цих вододжерел, і заправка автомобілів водою відбувається безпосередньо з водоймища.

На питання, у якому стані в регіоні зараз знаходяться пожежні гідранти, Кравченко відповів: «Якщо розглядати пожежні гідранти в межах всієї Донецької області, то в принципі на сьогоднішній день ситуація задовільна».

Як повідомлялося, Донеччина постійно перебуває під обстрілами російських військ, щодня ворог убиває та травмує цивільних жителів, руйнує інфраструктурні об'єкти. Після обстрілів часто відбуваються займання і пожежі будівель, які самовіддано гасять пожежники ДСНС.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті