Посол США у Польщі назвав найбільший стратегічний провал путіна

Повномасштабне вторгнення росії в Україну стало стратегічним провалом російського диктатора - серед іншого, це підкреслює вступ Фінляндії до НАТО. Про це заявив посол США в Польщі Марк Бжезінський, повідомляє РБК-Україна з посиланням на CNN .

"Що змінилося за останній тиждень, так це те, що НАТО розширилася таким чином, що це тільки підкреслює стратегічний провал рішення Путіна про вторгнення в Україну", - заявив він.

Бжезинський додав, що путінське вторгнення в Україну ніколи б не поліпшило майбутнє росії.

"Те, що ми бачимо, - це посилений повний провал з боку Путіна щодо його рішення вторгнутися в Україну. І немає жодного способу, жодного способу, щоб війна Путіна в Україні поліпшила життя і майбутнє російського народу", - заявив посол.

Його заява повторює слова держсекретаря США Ентоні Блінкена, який відвідав Фінляндію напередодні. Блінкен також назвав війну росії "стратегічним провалом", заявивши, що вона зменшила вплив та інтереси країни "на роки вперед".

Нагадаємо, у Держдумі РФ визнали, що цілей СВО не досягнуто, і на перемогу вже немає сил. 

 

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті