Посол США у Польщі назвав найбільший стратегічний провал путіна

Повномасштабне вторгнення росії в Україну стало стратегічним провалом російського диктатора - серед іншого, це підкреслює вступ Фінляндії до НАТО. Про це заявив посол США в Польщі Марк Бжезінський, повідомляє РБК-Україна з посиланням на CNN .

"Що змінилося за останній тиждень, так це те, що НАТО розширилася таким чином, що це тільки підкреслює стратегічний провал рішення Путіна про вторгнення в Україну", - заявив він.

Бжезинський додав, що путінське вторгнення в Україну ніколи б не поліпшило майбутнє росії.

"Те, що ми бачимо, - це посилений повний провал з боку Путіна щодо його рішення вторгнутися в Україну. І немає жодного способу, жодного способу, щоб війна Путіна в Україні поліпшила життя і майбутнє російського народу", - заявив посол.

Його заява повторює слова держсекретаря США Ентоні Блінкена, який відвідав Фінляндію напередодні. Блінкен також назвав війну росії "стратегічним провалом", заявивши, що вона зменшила вплив та інтереси країни "на роки вперед".

Нагадаємо, у Держдумі РФ визнали, що цілей СВО не досягнуто, і на перемогу вже немає сил. 

 

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті