У Держдумі РФ визнали, що цілей СВО не досягнуто, і на перемогу вже немає сил

Перший заступник голови комітету Держдуми РФ у справах СНД Костянтин Затулін визнав, що росія не змогла досягнути жодної з цілей, заради яких розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. Про це Затулін заявив під час виступу на форумі "Какая Украина нам нужна?", який відбувався у Москві, повідомляється на   офіційному сайті Затуліна.

За його словами, логіка російського вторгнення полягала в тому, щоб "достатньо швидко, після нашої силової акції, українська держава розвалюється, і без особливих жертв вдається досягнути того, чого не вдалося досягнути протягом восьми років, поки намагалися реалізувати Мінські домовленості".

Затулін визнав, що цей план зірвався, бо від самого початку був нереальним.

"Які у нас були цілі, офіційно заявлені на початку військової операції? Ви всі пам'ятаєте - денацифікація, демілітаризація, нейтралітет України та захист жителів Донецької та Луганської народних республік, які весь цей час страждали. За яким із цих пунктів ми досягнули результатів на сьогоднішній день? За жодним", - сказав він.

Затулін визнав, що деякі з цих пунктів втратили зміст: приміром, Україна вже ніколи не буде нейтральною.

"Залишиться Україна під керівництвом Зеленського або його наступників існувати в результаті всього чи ні? Залишиться, я можу сказати. Залишиться. Тому що сил на те, щоб це здолати, за тієї підтримки, яку їм надають - не вистачає. Залишиться", - констатував Затулін.

При цьому він наполягає, що росія має продовжувати військові дії, допоки не вийде "на ті межі, які дозволили б відрізати Україну від моря і таким чином загрозу відвести від Криму, від Кавказу і всього іншого".

Нагадаємо, заступник голови Ради Безпеки РФ Дмитро Медведєв заявив, що повернення росії до "світлого" європейського минулого не буде". 

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті