Посли України та США у Ізраїлі провели зустріч

Відбулась зустріч послів України та США у Ізраїлі Євгена Корнійчука та Тома Найдса. Про це Т.Найдс повідомив на своїй сторінці в Twitter, оприлюднивши відповідне фото, - пише "Інтерфакс.Україна".

"Я з моїм другом, послом України Євгеном Корнійчуком. Наближаючись до свят, я думаю про своїх друзів в Україні", - зазначив глава диппредставництва США.

Як повідомлялося, президент США Джо Байден заявив, що під час телефонної розмови 11 грудня з президентом України Володимиром Зеленським обговорювалося, що зміцнення протиповітряної оборони України є пріоритетним напрямом у наданні оборонної допомоги з боку США.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті