"Пішло розуміння - справжню війну ми програли" - росЗМІ з'ясували, що думають еліти РФ про відступ з Херсона

Відступ із Херсона став "дуже болючею подією" для "російських еліт". Про це пише російське видання "Медуза" з посиланням на джерела, близькі до Адміністрації президента та уряду РФ.

Співрозмовник, близький до підприємців із "ближнього кола" Володимира Путіна, висловився ще жорсткішим: "Пішло розуміння — справжню війну ми програли. Люди починають думати про те, як жити далі, яке місце в майбутньому хотіли б зайняти, яку ставку зробити, на чому грати. (З одного боку) будуть реваншистські настрої. З іншого — буде запит на нормалізацію та стабілізацію", - пише "Медуза".

Щоправда, у політичному блоці Адміністрації президента налаштовані трохи оптимістичніше. Один із співрозмовників "Медузи" пояснив: у кремлі, як і раніше, сподіваються, що на Заході "розвалиться консенсус на підтримку України" через необхідність дешевих енергоносіїв.

У кремлі також сподіваються на зміну політичної ситуації у самій Україні та відставку Володимира Зеленського.

"На чому ґрунтується очікування таких подій, "Медузі" невідомо", - зазначає видання.

Крім того, у Кремлі вірять, що через кілька місяців російська армія стане більш боєздатною через мобілізацію і зможе переламати ситуацію на фронті.

Проте, за словами джерел "Медузи", незважаючи на все невдоволення, російські чиновники та бізнесмени не мають наміру вдаватися до будь-яких дій проти Путіна: "Просто хочеться, щоб усе це швидше закінчилося".

Як повідомлялося раніше, РФ офіційними та неофіційними каналами пропонує Україні сісти за стіл переговорів.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті