У Силах оборони не виключають ударів з боку росії у річницю звільнення Херсона та радять місцевим поберегтися

Сили оборони Півдня не виключають провокацій з боку російської армії у річницю звільнення Херсона 11 листопада. Про це повідомила керівниця об'єднаного пресцентру ОК "Південь" Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

"Розуміння того, що для окупантів це може бути особливий день, в нас є. Вони продовжують атаки авіацією, використовують артилерію, обстріли тривають. Тривають обстріли по соціальній інфраструктурі: навчальні заклади, лікарні, житлові будинки. Житлові райони – це основний сектор, який армія РФ покриває вогнем", - сказала Гуменюк.

Вона закликала містян убезпечити себе від ударів російських загарбників.

"Враховуючи тяжіння ворога до дат та "скреп", ймовірно, він готується до завдання ракетних ударів, бомбардувань. З урахуванням такої ситуації масових заходів у місті не планували. Всі мають усвідомлювати таку небезпеку", - зазначила речниця.

Нагадаємо, що 11 листопада 2022 року ЗСУ провели потужний контрнаступ і звільнили від російських загарбників Херсон і правобережну частину області.

Як повідомлялося, внаслідок обстрілу рαшиcτами передмістя Херсону загинув 69-річний чоловік.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.06.2025
15:00

Три відтінки «русского мира», або день чужої країни. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головною темою ЗМІ окупованого Донбасу очікувано стало святкування Дня Росії. Завдання у місцевих пропагандистів було вельми складним. По-перше, треба було щосили показувати, що тимчасово непідконтрольні законній владі Донецька і...
Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Країна
12.06.2025
18:00

Нова базова соціальна допомога: хто, як та скільки зможе отримати

Із липня цього року в Україні стартує експериментальна програма — базова соціальна допомога. Це новий формат держпідтримки, який має замінити кілька чинних виплат і зробити систему прозорішою та простішою.
Всі статті