Португалія відправить Україні три танки Leopard

Уряд Португалії ухвалив рішення про відправлення до України трьох танків Leopard. Про це повідомляє агентство Reuters.

Прем’єр-міністр Антоніо Коста запевняє, що Португалія відремонтує три своїх танки та наступного місяця відправить їх до України.

Цю заяву було зроблено після того, як Коста заявив у суботу, що південноєвропейська країна веде переговори з Німеччиною про отримання запчастин, необхідних для ремонту непрацездатних танків Leopard, які є на озброєнні Португалії.

«Зараз ми реалізуємо план відновлення та обслуговування танків Leopard 2, і, згідно з планом, ми можемо відправити три з них у березні», — сказав Коста парламенту.

Як повідомлялося раніше, Португалія надасть Україні 14 бронетранспортерів М113

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті