Португалія відправить Україні три танки Leopard

Уряд Португалії ухвалив рішення про відправлення до України трьох танків Leopard. Про це повідомляє агентство Reuters.

Прем’єр-міністр Антоніо Коста запевняє, що Португалія відремонтує три своїх танки та наступного місяця відправить їх до України.

Цю заяву було зроблено після того, як Коста заявив у суботу, що південноєвропейська країна веде переговори з Німеччиною про отримання запчастин, необхідних для ремонту непрацездатних танків Leopard, які є на озброєнні Португалії.

«Зараз ми реалізуємо план відновлення та обслуговування танків Leopard 2, і, згідно з планом, ми можемо відправити три з них у березні», — сказав Коста парламенту.

Як повідомлялося раніше, Португалія надасть Україні 14 бронетранспортерів М113

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті