Португалія відправить Україні три танки Leopard

Уряд Португалії ухвалив рішення про відправлення до України трьох танків Leopard. Про це повідомляє агентство Reuters.

Прем’єр-міністр Антоніо Коста запевняє, що Португалія відремонтує три своїх танки та наступного місяця відправить їх до України.

Цю заяву було зроблено після того, як Коста заявив у суботу, що південноєвропейська країна веде переговори з Німеччиною про отримання запчастин, необхідних для ремонту непрацездатних танків Leopard, які є на озброєнні Португалії.

«Зараз ми реалізуємо план відновлення та обслуговування танків Leopard 2, і, згідно з планом, ми можемо відправити три з них у березні», — сказав Коста парламенту.

Як повідомлялося раніше, Португалія надасть Україні 14 бронетранспортерів М113

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті