Поп Гундяєв, що агітував вбивати українців, розіслав пасквілі на "захист ченців Києво-Печерської лаври"

Патріарх РПЦ Кирил (Гундяєв) направив листа на захист ченців Києво-Печерської лаври політичним та релігійним лідерам країн світу. Про це пише "Deutsche Welle" 11 березня.

"Патріарх московський і всієї Русі Кирил направив послання релігійним та політичним лідерам світу із закликом не дозволити "вигнати" ченців Української православної церкви з Києво-Печерської лаври", – сказано у повідомленні.

Уточнюється, що звернення були направлені, зокрема, главам помісних Православних церков, Папі Римському Франциску, главі Англіканського співтовариства архієпископу Кентерберійському Джастіну Уелбі, генсекам ООН та ОБСЄ Антоніу Гутеррішу та Гельзі Марії Шмід, генеральному секретарю Ради Європи та Генеральному секретарю Ради Європи Марії Пейчинович-Бурич та іншим релігійним і політичним лідерам.

Нагадаємо, Патріарх РПЦ Кирило (Гундяєв) заявив, що кожна парафія має допомагати окупантам "СВО" вбивати українців 

Раніше повідомлялось, що ченці УПЦ МП мають залишити Києво-Печерську лавру до кінця березня.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті