Поп Гундяєв, що агітував вбивати українців, розіслав пасквілі на "захист ченців Києво-Печерської лаври"

Патріарх РПЦ Кирил (Гундяєв) направив листа на захист ченців Києво-Печерської лаври політичним та релігійним лідерам країн світу. Про це пише "Deutsche Welle" 11 березня.

"Патріарх московський і всієї Русі Кирил направив послання релігійним та політичним лідерам світу із закликом не дозволити "вигнати" ченців Української православної церкви з Києво-Печерської лаври", – сказано у повідомленні.

Уточнюється, що звернення були направлені, зокрема, главам помісних Православних церков, Папі Римському Франциску, главі Англіканського співтовариства архієпископу Кентерберійському Джастіну Уелбі, генсекам ООН та ОБСЄ Антоніу Гутеррішу та Гельзі Марії Шмід, генеральному секретарю Ради Європи та Генеральному секретарю Ради Європи Марії Пейчинович-Бурич та іншим релігійним і політичним лідерам.

Нагадаємо, Патріарх РПЦ Кирило (Гундяєв) заявив, що кожна парафія має допомагати окупантам "СВО" вбивати українців 

Раніше повідомлялось, що ченці УПЦ МП мають залишити Києво-Печерську лавру до кінця березня.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті