Поп Гундяєв, що агітував вбивати українців, розіслав пасквілі на "захист ченців Києво-Печерської лаври"

Патріарх РПЦ Кирил (Гундяєв) направив листа на захист ченців Києво-Печерської лаври політичним та релігійним лідерам країн світу. Про це пише "Deutsche Welle" 11 березня.

"Патріарх московський і всієї Русі Кирил направив послання релігійним та політичним лідерам світу із закликом не дозволити "вигнати" ченців Української православної церкви з Києво-Печерської лаври", – сказано у повідомленні.

Уточнюється, що звернення були направлені, зокрема, главам помісних Православних церков, Папі Римському Франциску, главі Англіканського співтовариства архієпископу Кентерберійському Джастіну Уелбі, генсекам ООН та ОБСЄ Антоніу Гутеррішу та Гельзі Марії Шмід, генеральному секретарю Ради Європи та Генеральному секретарю Ради Європи Марії Пейчинович-Бурич та іншим релігійним і політичним лідерам.

Нагадаємо, Патріарх РПЦ Кирило (Гундяєв) заявив, що кожна парафія має допомагати окупантам "СВО" вбивати українців 

Раніше повідомлялось, що ченці УПЦ МП мають залишити Києво-Печерську лавру до кінця березня.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті