Понад 150 літрів забороненого алкоголю намагалися ввезти до прифронтового Краматорська: поліцейські затримали двох водіїв

Двоє чоловіків намагалися ввезти в прифронтовий Краматорськ понад 150 літрів забороненого алкоголю - їх зупинили з різницею в одну годину 16 жовтня. Про це з посиланням на патрульну поліцію пише "Типовий Краматорськ".

"У Краматорську патрульні виявили близько 150 літрів алкогольної "заборонки". Увагу інспекторів привернуло авто ЗАЗ DAEWOO. Патрульні провели поверхневу перевірку і виявили 155 пляшок пива об'ємом 105 літрів", - ідеться в повідомленні.

Що через годину поліцейські зупинили авто ВАЗ під керуванням 47-річного чоловіка. Він віз 41 пляшку алкогольних напоїв об'ємом 37 літрів.

Як повідомляють місцеві жителі, у прифронтових містах Донецької області адкоголь дуже дорогий. Так, за словами джерела "ОстроВа", у Костянтинівці пластикова літрова пляшка пива коштує 180-200 гривень.

Раніше повідомлялося, що в Краматорському районі затримали водія: перевозив понад 9000 літрів алкоголю в цистерні асенізаційної машини.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Країна
12.03.2026
12:00

Примусова евакуація: що передбачає новий закон і чому його критикують правозахисники

Йдеться не лише про випадки відмови від евакуації. Норма може застосовуватися і в інших ситуаціях. Наприклад, якщо батьки не ходять із дитиною до укриття або залишають її саму вдома.
Світ
11.03.2026
13:34

«Росія - єдина країна, що має реальний досвід відбиття таких атак». Російські ЗМІ про Україну

"У Києва цього досвіду немає, але є специфічна база знань, яку він перетворив на предмет торгу. Україна активно поширює практики застосування технологій, не гребуючи зв'язками з наркокартелями і сумнівними посередниками".
Всі статті