У Краматорському районі затримали водія: перевозив понад 9000 літрів алкоголю в цистерні асенізаційної машини

Водія, який перевозив алкогольні напої в цистерні асенізаційної машини, викрито у Краматорському районі. Про це повідомила поліція Донеччини на своєму сайті 17 серпня.

"Ще один факт незаконного транспортування алкогольної продукції викрили поліцейські Донеччини спільно з працівниками патрульної поліції Краматорська у селі Майдан Краматорського району, – сказано в повідомленні. – 39-річний водій у цистерні асенізаційної машини перевозив алкогольні напої. Поліція вилучила понад 9000 літрів алкоголю майже на 500 тисяч гривень".

Зазначається, що за незаконне транспортування підакцизних товарів з метою збуту відкрито кримінальне провадження (ч.1 ст. 204 КК України).

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті