У Краматорському районі затримали водія: перевозив понад 9000 літрів алкоголю в цистерні асенізаційної машини

Водія, який перевозив алкогольні напої в цистерні асенізаційної машини, викрито у Краматорському районі. Про це повідомила поліція Донеччини на своєму сайті 17 серпня.

"Ще один факт незаконного транспортування алкогольної продукції викрили поліцейські Донеччини спільно з працівниками патрульної поліції Краматорська у селі Майдан Краматорського району, – сказано в повідомленні. – 39-річний водій у цистерні асенізаційної машини перевозив алкогольні напої. Поліція вилучила понад 9000 літрів алкоголю майже на 500 тисяч гривень".

Зазначається, що за незаконне транспортування підакцизних товарів з метою збуту відкрито кримінальне провадження (ч.1 ст. 204 КК України).

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті