Поліцейські Луганщини привезли гуманітарну допомогу у деокуповані села області

Поліцейські Луганщини доставили гуманітарну допомогу мешканцям деокупованих сіл області 22 лютого. Відповідне відео розмістила поліція Луганщини в Телеграм. 

"Гуманітарна допомога – єдине, що дозволяє жителям деокупованих населених пунктів Луганщини виживати. Адже в селах немає ні крамниць, ні аптек, ні світла, ні газу. Виїхати чи заїхати в ці населені пункти - небезпечно: дороги заміновані, подекуди прострілюються ворогом, та й артилерія окупантів останнім часом майже не замовкає", - сказано в повідомленні. 

Поліцейські Луганщини, які несуть службу вздовж лінії розмежування, щотижня доставлять допомогу та, за потреби, ліки. Цього разу привезли жителям Греківки, Макіївки, Новолюбівки та Невського свіжий хліб.  Під час візиту також встановили Starlink, тож люди мали змогу поговорити зі своїми близькими та рідними. 

"Також поліцейські знову закликали мешканців подбати про власну безпеку  та виїхати у безпечні місця. Правоохоронці наголосили, що вони разом з  місцевими органами самоврядування нададуть всю необхідну допомогу в евакуації", - зазначається у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що в прифронтові села Луганської області поліцейські привезли хліб, консерви й крупи.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті