У прифронтові села Луганської області поліцейські привезли хліб, консерви й крупи

Мешканцям прифронтових сіл Луганської області доставили продукти харчування 17 лютого. Про це повідомила поліція Луганщини в Телеграм.

"Поліцейські Луганщини доставили продукти харчування мешканцям прифронтових сіл. Цього разу хлопці привезли мешканцям деокупованих сіл хліб та консерви з крупами", - сказано в повідомленні.

Проїхати в деокуповані села області можна лише маючи навички екстремального водіння: дорога розбита, а поля заміновані. Цього разу довелось міняти колесо автомобіля й виштовхувати його з багнюки.

Зазначається, що в селах майже два роки відсутні електромережа та газ, через сильні морози замерзла вода в колодязях, а кононади ворожих артилерій майже ніколи не зупиняються.

Раніше повідомлялось, що поліцейські з другої спроби привезли продуктові набори й хліб у деокуповані села Луганської області.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті