Подоляк: головування росії у Радбезі ООН - це зґвалтування міжнародного права

Росія не може очолити Радбез ООН, оскільки є головною країною-агресором у світі. Про це 31 березня у Twitter заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

"Головування РФ у Радбезі ООН із 1 квітня - це чергове зґвалтування міжнародного права. Суб'єкт, який веде агресивну війну, порушує норми гуманітарного та кримінального права... не може очолювати головний орган безпеки у світі", - написав він.

Окремо Подоляк наголосив, що РФ також знищує Статут самої ООН і нехтує ядерною безпекою.

Нагадаємо, що напередодні проти квітневого головування росії в Радбезі ООН виступив і глава МЗС Дмитро Кулеба.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті