Північні населені пункти Донеччини залишилися без електрики

У деяких районах Краматорську 10 грудня зникло електропостачання. Про це повідомляє Краматорська міська рада.

"У Краматорську місцями зникло електропостачання — РЕМ працюють над зʼясуванням причин відключення", - йдеться в повідомленні.

Пізніше стало відомо, що на Словʼянській ТЕС спрацювала автоматика захисту, через що знеструмлено електромережі 110кВ та 330 кВ.

"Без електропостачання населенні пункти північної частини області", - зазначає Краматорська міська рада.

Наразі фахівці ДТЕК спільно с Слов'янської ТЕС зʼясовують причини спрацювання автоматики захисту. Після визначення причин, роботу мережи буде відновлено, або заживлено за іншою схемою.

Як повідомлялося раніше, міністр енергетики України Герман Галущенко заявив, що відключення світла в Україні внаслідок російських атак, швидше за все, матимуть тимчасовий характер.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті