Після обміну тіл й експертизи перепоховали захисника з Луганщини Сергія Владикіна, який загинув 4 березня 2022 року

У Дніпрі на Алеї Слави попрощалися із луганським прикордонником Сергієм Владикіним, тіло якого вдалось повернути під час останнього обміну. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 6 лютого.

"Головний сержант, інспектор прикордонної служби загинув 4 березня 2022 року під час бою з окупантами у селищі Новокраснянка на Луганщині. Довгий час його тіло було на окупованій території й лише після обміну тіл та проведення експертизи його перепоховали", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що Сергій народився у Лисичанську, де і прожив усе життя. Закінчив Донецьке училище міліції MBC України, служив у Луганському прикордонному загоні. Нині одна з вулиць його рідного міста перейменована на його честь. Нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).

Раніше повідомлялось, що з російського полону повернулись луганські прикордонники, які вважалися зниклими безвісти майже 2 роки.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті