З російського полону повернулись луганські прикордонники, які вважалися зниклими безвісти майже 2 роки

Із російського полону повернулися п’ятеро військовослужбовців Луганського прикордонного загону, четверо з них вважались зниклими безвісти з квітня 2022 року. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 31 січня.

"Усі вони перебували у неволі з квітня 2022 року", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що Володимир Дида - солдат, водій групи інспекторів прикордонної служби, та Михайло Шемоніцький - солдат, кухар відділення тилового забезпечення прикордонної комендатури швидкого реагування "Щастя", вважалися зниклими безвісти після боїв у селі Нове на Луганщині. 

Дмитро Іус - штаб-сержант, начальник відділення логістики  відділу прикордонної служби "Станиця Луганська", та Роман Краснянський - штаб-сержант, начальник відділення управління відділу прикордонної служби "Станиця Луганська", теж вважалися зниклим безвісти. У полон потрапили під час боїв у м. Попасна.

Микола Ярема - солдат, водій відділу прикордонної служби "Станиця Луганська" - у полон потрапив під час боїв за місто Лиман.

Раніше повідомлялось, що Україна повернула з полону 207 захисників та цивільних.

Ранше також Зеленський розповів про деталі обміну полоненими: майже половина - захисники Маріуполя.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті