Після авіаудару росіян по Авдіївці через пожежу на коксохімі може погіршитися екоситуація

Після авіаудару та пожежі через хімічний склад продуктів горіння на Авдіївському АКХЗ побоюються погіршення екологічної ситуації. Про це повідомило керівництво АКХЗ у Facebook 29 вересня.

"Через хімічний склад продуктів горіння черговий терористичний акт росіян може вплинути на екологічну ситуацію в регіоні. Оцінити екологічний вплив через масовані ворожі атаки поки що неможливо", - зазначається у повідомленні.

На АКХЗ зазначили, що через постійні обстріли, відсутність спецтехніки та рятувальників ДСНС у місті, пожежу, яка виникла після влучання авіабомби 28 вересня у цех уловлювання, вдалося частково локалізувати лише під ранок, 29 вересня.

Нагадаємо, що рашисти завдали удару авіабомбами по Авдіївському коксохімічному заводу.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті