З окупованого Рубіжного повідомляють про викид аміаку в "день росії" та евакуацію

Мешканці окупованого Рубіжного Луганської області повідомляють про викид аміаку, який стався 12 червня в південній частині міста, а також про евакуацію. Про це пишуть місцеві пабліки та Телеграм-канал "Трикутник" 14 червня.

"Рубіжне. Ось що пишуть сепари, які були в місті, коли смерділо аміаком", - написав "Трикутник", розмістивши скріншот повідомлень місцевих жителів.

"Хочу сказати з приводу аміаку... Був дикий викид аміаку, що роз'їдає. У машинах при закритих вікнах усі дихали в ковдри, навіть діткам довелося замотувати обличчя від задухи, це був кошмар", - написала одна з місцевих мешканок у соцмережі.

Жінка уточнила, що в момент викиду вона з компанією в південній частині міста на озері "відзначала свято" - тобто "день росії".

Інші жителі міста уточнили, що із зазначеної частини Рубіжного, а також із району залізничного вокзалу евакуюють людей.

Раніше повідомлялося, що росіяни "впустили" на приватний сектор окупованого Рубіжного Луганської області авіабомбу "ФАБ-250".

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті