Рашисти завдали удару авіабомбами по Авдіївському коксохімічному заводу

На Донеччині російські загарбники авіабомбами завдали удару по Авдіївському коксохімічному заводу, горять залишки нафталіну. Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомив народний депутат Муса Магомедов, який раніше був гендиректором Авдіївського коксохімічного заводу. Він опублікував відповідне відео.

«Миротворці»…продовжують знищувати промисловість Донбасу. Щойно ці потвори авіабомбами завдали удару по АКХЗ, горять скрубера цеху уловлювання», - написав Магомедов.

Він припустив, що загарбники знову будуть брехати, що «потрапили по БК (боєкомплектам – ред.), яких на території заводу ніколи не було».

У свою чергу начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш уточнив, що одна з ворожих бомб влучила на заводі в склад зберігання нафталіну, наразі горять його залишки, повідомляє "Суспільне Донбас".

За словами Барабаша, постраждалих немає.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті