Підрозділи ракетних військ завдали ураження по 2 районах зосередження особового складу росіян

Підрозділи ракетних військ завдали ураження по двом районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та 2 складах паливно-мастильних матеріалів противника. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні 10 грудня.

Українські захисники відбили понад 55 атак ворога на Куп'янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар'їнському, Шахтарському та Запорізькому напрямках.

Сили оборони України продовжують штурмові дії південніше Бахмуту Донецької області та утримують зайняті позиції на лівобережжі Дніпра на Херсонському напрямку.

Як повідомлялось раніше, з укриття Авдіївського коксохіму евакуювали всіх цивільних.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті