Петербурзького депутата змусили прибрати прапорець із рашистською свастикою "Z". Регламент  не дозволяє

Депутату петербурзького парламенту Борису Звєрєву не дали працювати з прапорцем із рашистською свастикою "Z". Про це пишуть регіональні ЗМІ.

Так, на засіданні законодавчих зборів 1 лютого "яблучник" Борис Вишневський поскаржився спікеру Олександру Бєльському, що Звєрєв порушує регламент — на робочому місці депутата може стояти лише символ партії, представленої у законодавчих зборах. Бєльський погодився.

Після цього Звєрєв був змушений стримати свій ура-патріотичний запал і прибрати прапор із символікою російської агресії проти України.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті