Персональна вибухівка від партизанів вже чекає на офіцерів армії РФ у Криму

Українські партизани в Криму приготували вибухівку для офіцерів армії РФ і офіційно просять рашистів приготуватися до того, що вона скоро спрацює. Про це повідомив військовий рух українців та кримських татар "Атеш" у своєму Телеграм-каналі 6 лютого.

"Вибухівки для офіцерів армії РФ, – сказано в повідомленні. – Ось цих "малюків" ми підготували для російських офіцерів".

Уточнюється, що "гостинець" у першу чергу приготовлений для тих, хто любить ресторан "Айвазовський" у Сімферополі та любить їздити до ескортниць до Севастополя.

"Ми знаємо все про вас, – пишуть кримські партизани. – Чекайте на новини".

Раніше повідомлялося, що кримські партизани ввели дві тисячі агентів до лав російської армії.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті