Кримські партизани ввели дві тисячі агентів до лав російської армії

Кримські партизани ввели 2 тисячі агентів до лав російської армії та Росгвардії. Про це повідомив військовий рух українців та кримських татар "Атеш" у своєму Телеграм-каналі 2 лютого.

"Офіційне звернення руху "АТЕШ". Ми з гордістю можемо оголосити, що досягли позначки у 2000 наших агентів у лавах армії/Росгвардії РФ", – сказано в повідомленні.

Наголошується, що кожен день агенти "Атеш" проводять різноманітні операції, саботаж наказів, злив інформації, виведення з ладу військової техніки, нейтралізації.

"2000 агентів АТЕШ – це лише початок, – сказано у повідомленні. – Ми готові показати рашистам, що таке справжня мобілізація".

Раніше було опубліковано відео, яке підтверджує, що кримські партизани ліквідували двох окупантів: офіцери Росгвардії згоріли в авто.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті