Кримські партизани ввели дві тисячі агентів до лав російської армії

Кримські партизани ввели 2 тисячі агентів до лав російської армії та Росгвардії. Про це повідомив військовий рух українців та кримських татар "Атеш" у своєму Телеграм-каналі 2 лютого.

"Офіційне звернення руху "АТЕШ". Ми з гордістю можемо оголосити, що досягли позначки у 2000 наших агентів у лавах армії/Росгвардії РФ", – сказано в повідомленні.

Наголошується, що кожен день агенти "Атеш" проводять різноманітні операції, саботаж наказів, злив інформації, виведення з ладу військової техніки, нейтралізації.

"2000 агентів АТЕШ – це лише початок, – сказано у повідомленні. – Ми готові показати рашистам, що таке справжня мобілізація".

Раніше було опубліковано відео, яке підтверджує, що кримські партизани ліквідували двох окупантів: офіцери Росгвардії згоріли в авто.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті