Кримські партизани ліквідували двох окупантів: офіцери Росгвардії згоріли в автівці

Партизани в окупованому Криму ліквідували двох рашистів: офіцери Росгвардії згоріли в автомобілі. Про це повідомив партизанський рух татар та українців у Криму в "Атеш" у своєму Телеграм-каналі 1 лютого.

"У нас довгі руки. І ми запустили їх у гніздо опричників кремля – до Росгвардії, – сказано у повідомленні. – Наші люди в цій злочинній за своєю суттю організації змогли ліквідувати двох вельми важливих офіцерів Росгвардії, які поспішали із Севастополя до Сімферополя. Не доїхали, згоріли у машині".

Наголошується, що операція проведена за допомогою саморобної вибухівки, яка "вибухає не гірше за казенну".

"Це тільки початок! – сказано в повідомленні. – Не бійтеся! Боріться! Вступайте до лав АТЕШ!"

Раніше повідомлялося, що на окупованій території півдня України партизани нагадали рашистам, чия це земля.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті