На окупованій території півдня України партизани нагадали рашистам, чия це земля

На тимчасово окупованих територіях українське підпілля продовжує демонструвати окупантам, що насправді вони не контролюють регіон. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 28 січня.

"Попри тиск, репресії та майже річну окупацію, мешканці півдня продовжують чинити спротив окупації, – сказано в повідомленні. – Так, у Генічеську ворогу котре нагадали, що він на чужій землі".

Підкреслюється, що в Мелітополі партизани пообіцяли гроші за ліквідацію самопроголошеного керівника окупаційної адміністрації Євгенія Баліцького.

"Зазначимо, що ворог намагається знайти членів українського підпілля та збільшує репресивну машину, але він не розуміє, що майже кожен в окупації чинить спротив, – йдеться в повідомленні. – Тому всі спроби задушити український рух на тимчасово окупованих територіях марні".

Раніше повідомлялось, що росіяни продовжують на Донеччині примусову паспортизацію, шантажуючи працівників комунальних підприємств.

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті