На окупованій території півдня України партизани нагадали рашистам, чия це земля

На тимчасово окупованих територіях українське підпілля продовжує демонструвати окупантам, що насправді вони не контролюють регіон. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 28 січня.

"Попри тиск, репресії та майже річну окупацію, мешканці півдня продовжують чинити спротив окупації, – сказано в повідомленні. – Так, у Генічеську ворогу котре нагадали, що він на чужій землі".

Підкреслюється, що в Мелітополі партизани пообіцяли гроші за ліквідацію самопроголошеного керівника окупаційної адміністрації Євгенія Баліцького.

"Зазначимо, що ворог намагається знайти членів українського підпілля та збільшує репресивну машину, але він не розуміє, що майже кожен в окупації чинить спротив, – йдеться в повідомленні. – Тому всі спроби задушити український рух на тимчасово окупованих територіях марні".

Раніше повідомлялось, що росіяни продовжують на Донеччині примусову паспортизацію, шантажуючи працівників комунальних підприємств.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті