Росіяни продовжують на Донеччині примусову паспортизацію, шантажуючи працівників комунальних підприємств

На тимчасово окупованих територіях Донеччині росіяни почали проводити примусову паспортизацію серед працівників державних та комунальних підприємств. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 28 січня.

"Усім працівникам було повідомлено, що до 1 березня вони мають отримати російський паспорт, – сказано в повідомленні. – В інакшому випадку їх звільнять".

Зазначається, що при цьому робітники мають не лише отримати паспорт ворога для збереження робочого місця, а й написати заяву про відмову від українського громадянства.

"Останнє є показовим, адже у РФ дозволено подвійне громадянство, – йдеться в повідомленні. – Тобто, відмова від громадянства росіянам потрібна саме для пропагандистської цілі та аби "підкріпити" свої права на регіон, змінивши його демографічний склад".

Підкреслюється, що наразі ворог активно проводить мобілізацію на тимчасово окупованих територіях, і саме російська макулатура є підставою для відправки на фронт.

Раніше повідомлялось, що працівників Алчевського меткомбінату на Луганщині змушують отримувати паспорти РФ, інакше звільняють з роботи.

Статті

Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Всі статті