Росіяни продовжують на Донеччині примусову паспортизацію, шантажуючи працівників комунальних підприємств

На тимчасово окупованих територіях Донеччині росіяни почали проводити примусову паспортизацію серед працівників державних та комунальних підприємств. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 28 січня.

"Усім працівникам було повідомлено, що до 1 березня вони мають отримати російський паспорт, – сказано в повідомленні. – В інакшому випадку їх звільнять".

Зазначається, що при цьому робітники мають не лише отримати паспорт ворога для збереження робочого місця, а й написати заяву про відмову від українського громадянства.

"Останнє є показовим, адже у РФ дозволено подвійне громадянство, – йдеться в повідомленні. – Тобто, відмова від громадянства росіянам потрібна саме для пропагандистської цілі та аби "підкріпити" свої права на регіон, змінивши його демографічний склад".

Підкреслюється, що наразі ворог активно проводить мобілізацію на тимчасово окупованих територіях, і саме російська макулатура є підставою для відправки на фронт.

Раніше повідомлялось, що працівників Алчевського меткомбінату на Луганщині змушують отримувати паспорти РФ, інакше звільняють з роботи.

Статті

Назад, в СРСР
Луганськ
31.03.2023
10:11

Ждуни. Луганський щоденник

Ми стоїмо в черзі у МРЕО, щоб записатися на чергу для зміни номерів та прав на російські. Чоловік поруч просто знімає з губ мою думку: колись я розповім онукам, як жив із п'ятьма паспортами. Адже я теж думаю про це. Я платила та шукала знайомства,...
Донецьк
30.03.2023
11:49

Путін образив донеччан. Донецький щоденник

...Яке ж було їхнє розчарування, коли вранці 20 березня їм по телевізору сказали, що "цар" відвідав Маріуполь та поспілкувався з його жителями, а про Донецьк навіть не згадав. Такого ляпаса вони не чекали. Хоча бачили, що у "звільнене" місто...
Луганськ
29.03.2023
14:38

Кафе «ЖираFF» від переселенців з Рубіжного: майже рік роботи в Кропивницькому

Ми розуміли, що місце максимально підходить для розміщення закладу харчування, й почали шукати людей, готових взятись за величезний шматок роботи, у першу чергу привести до ладу занедбане приміщення
Всі статті