Працівників Алчевскького меткомбінату на Луганщині змушують отримувати паспорти РФ, інакше звільняють з роботи

Працівників Алчевскького металургійного комбінату на окупованій території Луганської області силою змушують отримувати паспорти РФ. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 27 січня.

"В Алчевську вишукувались черги за паспортами, – сказано в повідомленні. –  Примусово паспортизувати вирішили працівників металургійного комбінату, яких не допускають до роботи без нового папірця".

Підкреслюється, що перед працівниками стоїть вибір – звільнятися або йти до паспортного столу.

Раніше повідомлялось, що окупанти демонтують та вивозять сучасне обладнання з Рубіжанського картонно-тарного комбінату на Луганщині.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті