Працівників Алчевскького меткомбінату на Луганщині змушують отримувати паспорти РФ, інакше звільняють з роботи

Працівників Алчевскького металургійного комбінату на окупованій території Луганської області силою змушують отримувати паспорти РФ. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 27 січня.

"В Алчевську вишукувались черги за паспортами, – сказано в повідомленні. –  Примусово паспортизувати вирішили працівників металургійного комбінату, яких не допускають до роботи без нового папірця".

Підкреслюється, що перед працівниками стоїть вибір – звільнятися або йти до паспортного столу.

Раніше повідомлялось, що окупанти демонтують та вивозять сучасне обладнання з Рубіжанського картонно-тарного комбінату на Луганщині.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті