Кримські партизани ввели дві тисячі агентів до лав російської армії

Кримські партизани ввели 2 тисячі агентів до лав російської армії та Росгвардії. Про це повідомив військовий рух українців та кримських татар "Атеш" у своєму Телеграм-каналі 2 лютого.

"Офіційне звернення руху "АТЕШ". Ми з гордістю можемо оголосити, що досягли позначки у 2000 наших агентів у лавах армії/Росгвардії РФ", – сказано в повідомленні.

Наголошується, що кожен день агенти "Атеш" проводять різноманітні операції, саботаж наказів, злив інформації, виведення з ладу військової техніки, нейтралізації.

"2000 агентів АТЕШ – це лише початок, – сказано у повідомленні. – Ми готові показати рашистам, що таке справжня мобілізація".

Раніше було опубліковано відео, яке підтверджує, що кримські партизани ліквідували двох окупантів: офіцери Росгвардії згоріли в авто.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті