Переселенців з Луганщини, які шукають роботу, запрошують на рекрутингові заходи на посаду демінера у Дніпрі (контакт)

Рекрутингові заходи на посаду демінера, у яких можуть взяти участь переселенці з Луганської області, відбудуться у Сєвєродонецькому хабі у Дніпрі 20 травня.  

"У понеділок, 20 травня об 11:00 у Сєвєродонецькому хабі у  м. Дніпро фахівці нададуть потенційним кандидатам всі роз’яснення", - сказано в повідомленні.

Додаткову інформацію щодо цього можна отримати за телефоном 0800-300-662.

Зазначається, набір співробітників на посаду демінера – фахівця, який виконує роботу з очищення територій -  проводить організація "The HALO Trust". Вона здійснює повну підготовку демінерів згідно з міжнародними стандартами.  

Раніше повідомлялось, що в Харкові хаб Нижньодуванської громади Луганщини запрошує бажаючих стати демінерами (адреса, контакт).

Раніше повідомлялось, що демінери зі Швейцарії почали обстежувати на наявність вибухівки поля Донецької області.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті