Переселенців з Луганщини, які шукають роботу, запрошують на рекрутингові заходи на посаду демінера у Дніпрі (контакт)

Рекрутингові заходи на посаду демінера, у яких можуть взяти участь переселенці з Луганської області, відбудуться у Сєвєродонецькому хабі у Дніпрі 20 травня.  

"У понеділок, 20 травня об 11:00 у Сєвєродонецькому хабі у  м. Дніпро фахівці нададуть потенційним кандидатам всі роз’яснення", - сказано в повідомленні.

Додаткову інформацію щодо цього можна отримати за телефоном 0800-300-662.

Зазначається, набір співробітників на посаду демінера – фахівця, який виконує роботу з очищення територій -  проводить організація "The HALO Trust". Вона здійснює повну підготовку демінерів згідно з міжнародними стандартами.  

Раніше повідомлялось, що в Харкові хаб Нижньодуванської громади Луганщини запрошує бажаючих стати демінерами (адреса, контакт).

Раніше повідомлялось, що демінери зі Швейцарії почали обстежувати на наявність вибухівки поля Донецької області.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті