У Харкові хаб Нижньодуванської громади Луганщини запрошує бежаючих стати демінерами (адреса, контакт)

До хабу Нижньодуванської громади в Харкові 28 лютого запрошують кандидатів у демінери. Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 27 січня.

"28 лютого об 11:00 у Нижньодуванському гуманітарному хабі в м. Харків відбудуться рекрутингові заходи представництва "The HALO Trust" в Україні", - сказано в повідомленні.

Фахівці нададуть всі роз’яснення для потенційних кандидатів. 

Зазначається, що організація "The HALO Trust" займається очищенням територій від мін та вибухонебезпечних предметів, шукає співробітників на посаду демінерів та проводить їхню повну підготовку згідно з міжнародними стандартами. 

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 066-427-36-13.

Раніше Старобільська РВА надала оновлені контакти й адреси гуманітарних хабів, які обслуговують ВПО з Луганщини в різних регіонах України.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті