Переселенці з Луганщини в хабі Гірської громади в Києві отримали допомогу

Сімейні набори гігієни жителі Луганщини одержували у хабі Гірської громади в Києві, повідомила Луганська ОВА в своєму Телеграм-каналі 11 вересня.

"Протягом тижня майже 1200 внутрішньо переміщених луганчан звернулися по допомогу до хабів громади, – сказано в повідомленні. – В Київському хабі продовжилася видача продуктів, термобілизни, а також сімейних наборів гігієни. Відвідувачі отримували психологічну допомогу, спеціаліста центру зайнятості, юридичні консультації".

У Богданівці працівники ЦНАПу консультували з питань реєстрації повідомлень про пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна, ВПО одержували підгузки, продуктові набори, консультації з питань працевлаштування та від медичної сестри.

У Корсунь-Шевченківському видавали продуктові набори та підгузки.

На Хмельниччині переселенці забезпечувалися продуктовими наборами, дитячим харчуванням та підгузками. Приймали лікарі Норвезького Червоного Хреста та юристи.

На Полтавщині ВПО отримували продукти харчування, дитячі підгузки, іграшки та одяг. Надавалися – юридична допомога, підтримка сім’ям з дітьми, консультував спеціаліст ПФУ.

Раніше повідомлялось, що центр тимчасового проживання для переселенців з Луганщини відкрили на Івано-Франківщині.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті