Центр тимчасового проживання для переселенців з Луганщини відкрили на Івано-Франківщині

Для ВПО з Луганщини відкрили Центр тимчасового проживання в Івано-Франківські області. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 8 вересня.

"У селі Середній Березів Яблунівської селищної громади, що знаходиться в Івано-Франківської області, розпочав роботу шелтер для вимушених переселенців – луганчан", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що будівля розрахована на 20 осіб і містить все необхідне для проживання: кімнати, облаштовані меблями, кухню з технікою, пральну машину, санвузли та зону відпочинку.

"Приміщення колишньої медичної амбулаторії спочатку відремонтували, а згодом забезпечили меблями, побутовою та оргтехнікою", – йдеться в повідомленні.

Облаштували центр завдяки співпраці Сєвєродонецької районної та Новопсковської селищної військових адміністрацій із Яблунівською радою та партнерами – Благодійним фондом "Восток SOS" і Міжнародною організацією з міграції (МОМ).

Раніше повідомлялось, що ВПО з Луганщини одержали засоби гігієни і продукти у Сумах і отримали консультації щодо заяв про пошкоджене/знищене житло.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті