Центр тимчасового проживання для переселенців з Луганщини відкрили на Івано-Франківщині

Для ВПО з Луганщини відкрили Центр тимчасового проживання в Івано-Франківські області. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 8 вересня.

"У селі Середній Березів Яблунівської селищної громади, що знаходиться в Івано-Франківської області, розпочав роботу шелтер для вимушених переселенців – луганчан", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що будівля розрахована на 20 осіб і містить все необхідне для проживання: кімнати, облаштовані меблями, кухню з технікою, пральну машину, санвузли та зону відпочинку.

"Приміщення колишньої медичної амбулаторії спочатку відремонтували, а згодом забезпечили меблями, побутовою та оргтехнікою", – йдеться в повідомленні.

Облаштували центр завдяки співпраці Сєвєродонецької районної та Новопсковської селищної військових адміністрацій із Яблунівською радою та партнерами – Благодійним фондом "Восток SOS" і Міжнародною організацією з міграції (МОМ).

Раніше повідомлялось, що ВПО з Луганщини одержали засоби гігієни і продукти у Сумах і отримали консультації щодо заяв про пошкоджене/знищене житло.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті