ВПО з Луганщини одержали засоби гігієни і продукти у Сумах і отримали консультації щодо заяв про пошкоджене/знищене житло

У Сумах жителі Луганщини одержали засоби гігієни і продукти харчування протягом минулого тижня. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор 7 вересня.

"У хабі в Сумській області за тиждень, що минув, продукти харчування видані для 189 ВПО, засоби гігієни отримали 85 родин, – сказано в повідомленні. – Окуляри – 17 мешканців Луганщини".

Зазначається, що для подальшої видачі розфасовано та підготовлено 350 харчових наборів.

Крім того, спеціаліст відділу ЖКГ Троїцької СВА надавав консультації щодо порядку подачі заяв про пошкоджене/знищене житло. Представники БФ "Право на захист" допомагали з вирішенням юридичних питань.

Раніше повідомлялось, що переселенців з Луганщини прийматимуть психологи у Києві.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті