Переселенці з Луганщини в хабі Гірської громади в Києві отримали допомогу

Сімейні набори гігієни жителі Луганщини одержували у хабі Гірської громади в Києві, повідомила Луганська ОВА в своєму Телеграм-каналі 11 вересня.

"Протягом тижня майже 1200 внутрішньо переміщених луганчан звернулися по допомогу до хабів громади, – сказано в повідомленні. – В Київському хабі продовжилася видача продуктів, термобілизни, а також сімейних наборів гігієни. Відвідувачі отримували психологічну допомогу, спеціаліста центру зайнятості, юридичні консультації".

У Богданівці працівники ЦНАПу консультували з питань реєстрації повідомлень про пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна, ВПО одержували підгузки, продуктові набори, консультації з питань працевлаштування та від медичної сестри.

У Корсунь-Шевченківському видавали продуктові набори та підгузки.

На Хмельниччині переселенці забезпечувалися продуктовими наборами, дитячим харчуванням та підгузками. Приймали лікарі Норвезького Червоного Хреста та юристи.

На Полтавщині ВПО отримували продукти харчування, дитячі підгузки, іграшки та одяг. Надавалися – юридична допомога, підтримка сім’ям з дітьми, консультував спеціаліст ПФУ.

Раніше повідомлялось, що центр тимчасового проживання для переселенців з Луганщини відкрили на Івано-Франківщині.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті