Переселенці з Луганщини у Дніпрі можуть отримати постільну білизну, павербанки й ліхтарі – ОВА

У Дніпрі жителі Луганщини отримують постільну білизну, павербанки, ліхтарі від Міжнародного комітету порятунку. Про це повідомила Луганська ОВА у Facebook 28 січня.

"Координаційному центру підтримки ВПО Луганської області у м. Дніпро, яким опікується Кремінська міська військова адміністрація, вкотре допоміг Міжнародний комітет порятунку (IRC), – сказано в повідомленні. – Учора волонтери від міжнародної гуманітарної організації International Rescue Committee видали внутрішньо переміщеним особам постільну білизну, рушники, рюкзаки з павербанками, ліхтарями, батарейками, парасольками, спіднею білизною".

Уточнюється, що також надавалися вологі серветки, одноразові пелюшки та дитячі підгузки.

"У співпраці з IRC упродовж дня таку допомогу отримали ще 50 мешканців Кремінської громади", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що адреса хабу: м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 72-а. Графік роботи: з 10:00 до 14:00 щоденно, крім вихідних.

Раніше повідомлялось, що майже тисяча переселенців з Луганщини отримала допомогу у гуманітарних штабах Гірської громади за тиждень.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті