Майже тисяча переселенців з Луганщини отримала допомогу у гуманітарних штабах Гірської громади за тиждень

Майже тисяча внутрішньо переміщених осіб з Луганської області отримала гуманітарну допомогу у штабах Гірської громади протягом минулого тижня. Про е повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 21 січня.

"Протягом тижня майже 1000 внутрішньо переміщених луганчан отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що в хабі на Хмельниччині відвідувачі забезпечувалися продуктовими наборами та дитячими памперсами, а дітки отримували подарунки. За потреби надавалися психологічна допомога від громадських організацій "Світ у барвах" та "Ла Страда – Україна" і юридичні консультації від спеціалістів благодійного фонду "Стабілізейшен Суппорт Сервісез".

Зазначається, що у Богданівскому штабі переміщені луганчани отримували продукти харчування.

У Корсунь-Шевченківському штабі надавалися консультації із загальних, соціальних та юридичних питань.

У Києві видавали дитячі підгузки та святкові подарунки. Крім того, всі, хто потребує, отримували правову допомогу та юридичні консультації від благодійного фонду "Право на Захист" та консультації спеціаліста Луганської обласної служби зайнятості.

На Полтавщині надавалася правова допомога юристами благодійного фонду "Право на захист", вимушені переселенці також забезпечувалися дитячими памперсами, продуктовими та гігієнічними наборами.

Раніше повідомлялось, що переселенці з Луганщини з 20 січня у Хмельницькому можуть отримати допомогу психолога.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті