Майже тисяча переселенців з Луганщини отримала допомогу у гуманітарних штабах Гірської громади за тиждень

Майже тисяча внутрішньо переміщених осіб з Луганської області отримала гуманітарну допомогу у штабах Гірської громади протягом минулого тижня. Про е повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 21 січня.

"Протягом тижня майже 1000 внутрішньо переміщених луганчан отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що в хабі на Хмельниччині відвідувачі забезпечувалися продуктовими наборами та дитячими памперсами, а дітки отримували подарунки. За потреби надавалися психологічна допомога від громадських організацій "Світ у барвах" та "Ла Страда – Україна" і юридичні консультації від спеціалістів благодійного фонду "Стабілізейшен Суппорт Сервісез".

Зазначається, що у Богданівскому штабі переміщені луганчани отримували продукти харчування.

У Корсунь-Шевченківському штабі надавалися консультації із загальних, соціальних та юридичних питань.

У Києві видавали дитячі підгузки та святкові подарунки. Крім того, всі, хто потребує, отримували правову допомогу та юридичні консультації від благодійного фонду "Право на Захист" та консультації спеціаліста Луганської обласної служби зайнятості.

На Полтавщині надавалася правова допомога юристами благодійного фонду "Право на захист", вимушені переселенці також забезпечувалися дитячими памперсами, продуктовими та гігієнічними наборами.

Раніше повідомлялось, що переселенці з Луганщини з 20 січня у Хмельницькому можуть отримати допомогу психолога.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті