Переселенці з Луганщини у Дніпрі можуть отримати постільну білизну, павербанки й ліхтарі – ОВА

У Дніпрі жителі Луганщини отримують постільну білизну, павербанки, ліхтарі від Міжнародного комітету порятунку. Про це повідомила Луганська ОВА у Facebook 28 січня.

"Координаційному центру підтримки ВПО Луганської області у м. Дніпро, яким опікується Кремінська міська військова адміністрація, вкотре допоміг Міжнародний комітет порятунку (IRC), – сказано в повідомленні. – Учора волонтери від міжнародної гуманітарної організації International Rescue Committee видали внутрішньо переміщеним особам постільну білизну, рушники, рюкзаки з павербанками, ліхтарями, батарейками, парасольками, спіднею білизною".

Уточнюється, що також надавалися вологі серветки, одноразові пелюшки та дитячі підгузки.

"У співпраці з IRC упродовж дня таку допомогу отримали ще 50 мешканців Кремінської громади", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що адреса хабу: м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 72-а. Графік роботи: з 10:00 до 14:00 щоденно, крім вихідних.

Раніше повідомлялось, що майже тисяча переселенців з Луганщини отримала допомогу у гуманітарних штабах Гірської громади за тиждень.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті