Переселенці з Луганщини отримали ще кількасот гігієнічних та продуктових наборів у Кремінському хабі в Дніпрі

Ще 160 гігієнічних та 310 продуктових наборів отримали ВПО з Луганщини у Кремінському хабі в Дніпрі минулого тижня. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 20 березня.  

"Продуктові та гігієнічні набори на минулому тижні отримували переселенці, зареєстровані в Кремінському координаційному центрі підтримки ВПО Луганщини у місті Дніпро, – сказано в повідомленні. – Так, внутрішньо переміщеним особам видано 160 сімейних гігієнічних пакунків та 310 продуктових".

Зазначається, що, крім цього, протягом тижня на базі гуманітарного хабу працювали фахівці різних напрямів: спеціаліст центру зайнятості, представники Нацполіції та Держпраці, медик.

Адреса хабу: м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 72-А.

Графік роботи: з 10:00 до 14:00 щоденно, крім вихідних.

Раніше повідомлялось, що переселенці з Луганської області на Житомирщині можуть безкоштовно проконсультуватись у юриста.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті