Пенсіонери з луганської Макіївки отримали виплати у Лимані

Евакуйовані мешканці Макіївки (Луганщина) отримали пенсії в Лимані на Донеччині. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у Телеграм 14 березня.

"Сьогодні Укрпошта роздавала у донецькому Лимані пенсії. Чотири луганських пенсіонери з Макіївки теж змогли отримати свої виплати. Нині люди проживають у Лимані, після того як покинули рідне село, яке окупанти постійно обстрілюють", - повідомив Гайдай.

Він сподівається, що що скоро безпекова ситуація дозволить «Укрпошті» приїжджати і до деокупованих населених пунктів Луганщини.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті