Пенсіонери з луганської Макіївки отримали виплати у Лимані

Евакуйовані мешканці Макіївки (Луганщина) отримали пенсії в Лимані на Донеччині. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у Телеграм 14 березня.

"Сьогодні Укрпошта роздавала у донецькому Лимані пенсії. Чотири луганських пенсіонери з Макіївки теж змогли отримати свої виплати. Нині люди проживають у Лимані, після того як покинули рідне село, яке окупанти постійно обстрілюють", - повідомив Гайдай.

Він сподівається, що що скоро безпекова ситуація дозволить «Укрпошті» приїжджати і до деокупованих населених пунктів Луганщини.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті