Пенсіонерам деокупованого села Невське на Луганщині виплатили гроші за півроку

Жителям села Невське Сватівського району Луганської області, які отримують пенсію через "Укрпошту" і ще залишаються в селі, виплатили гроші за півроку 15 червня. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 15 червня.

"Сьогодні вдалося організувати відповідні виплати сімом жителям цього села, – сказано в повідомленні. – Пенсії вони не отримували майже півроку".

Зазначається, що раніше неможливо було забезпечити належні умови безпеки для роботи спеціалістів обласного пенсійного фонду та "Укрпошти" в населеному пункті, який перебуває під вогнем росіян практично щодня. Привезти виплати в село вдалось за допомогою військових й Національної поліції.

"Крім того, для них завезли ще й будівельні матеріали, які використовуватимуться для тимчасового відновлення житла тим, хто не хоче евакуюватися", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що рашисти вдарили по Невському на Луганщині 15 разів за добу. Поранено місцевого жителя.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті